رستوران قابل اعتماد خوش آمدید سلام ، آیا شما در حال حاضر آماده شروع به کار هستید؟ پیدا کردن منو رستوران قابل اعتماد خوش آمدید سلام ، آیا شما آماده شروع به کار در حال حاضر هستید؟ پیدا کردن منو رستوران گاستابلو خوش آمدید سلام ، آیا شما آماده شروع به کار در حال حاضر هستید؟ پیدا کردن منو

  به گاستابلو خوش آمدید

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

  با سرآشپز ما ملاقات کنید

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

  5240

  ناهارهای دلپذیر

  2490

  مواد سازنده

  250

  کارشناسی ارشد

  7410

  جوایز حرفه ای

  پیشنهادهای ویژه

  صبحانه12.99 تومان
  بلدرچین دودی ، تخم مرغ ترد ، سوسیس، ژیروز
  برگر13.50 تومان
  بلدرچین دودی ، تخم مرغ ترد ، ماهی، ژیرولا ، جعفری
  کباب مرغ6.99 تومان
  بلدرچین دودی ، تخم مرغ ترد ، سیب زمینی، ژیرولا
  پیتزا8.50 تومان
  بلدرچین دودی ، تخم مرغ ترد ، قارچ، ژیروز ، سبز
  ساندویچ7.99 تومان
  بلدرچین دودی ، تخم مرغ ترد ، کاهو ، ژیروز ، سبز
  پیتزا12.75تومان
  بلدرچین دودی ، تخم مرغ ترد ، نخود، ژیروز ، سبز
  پیتزا9.99 تومان
  بلدرچین دودی ، تخم مرغ ترد ، نخود، ژیروز ، سبز
  سالاد6.75تومان
  بلدرچین دودی ، تخم مرغ ترد ، نخود، ژیروز ، سبز

  درباره گاستابلو

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.